cca 1930-1940 I Tesori Artistici dell'Ungheria / Magyarország művészeti kincsei, olasz nyelvű, képes ismertető füzet, a borítón Jaschik Álmos illusztrációjával, 12 p., tűzött papírkötés + benne Budapest múzeumainak térképe
1932-1936 Német László: Tanú. 1-2., 4-9. számok, összesen 8 szám. Nem teljes, de közte I. évf. 1. sz. Papírkötésekben, a borítókon foltok, kis szakadások, a gerinceken és a borítókon javításokkal.
cca 1934 Új térkép-árjegyzék az 1934-1935. évre, Kókai Lajos könyvkereskedés térkép-osztálya, 26 p., fekete-fehér képekkel illusztrált, tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos
1934-1938 Ezermester, repülős újság 6 száma: Ezermester. Ismeretterjesztő képes folyóirat. I. évf. 10. sz., 1934. nov. Szerk.: Jánosy István, Schinzel Ferenc, Jánosy Albert.; Ezermester. Aviatikai és ismeretterjesztő képes folyóirat. II. évf. 5-6. sz. 1935. jun-jul., 8 sz. 1935. szept. Szerk.: Jánosy István, Jánosy Albert. ; Ezermester. Repülés. Haladás. IV. évf. 9. sz., IV. évf. 11. sz. 1937. ...
1935 Die Muskete das blatt für kunst und humor. 1935. Nr. 22/23. XXX. Jahrgang. Maler Ludwig Koch Sondernummer. Wien, Rob Verlag, 45+1 p. Benne rendkívül gazdag képanyaggal, köztük lovas és katonai illusztrációkkal. Ludwig Koch (1866-1934) osztrák lovas festő emlékszáma.