50 000 HUF
Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm