100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
Omega mechanikus szerkezetes asztali gömbóra, számlapján kézzel festett erotikus jelenet látható, két férfi és egy nő látható rajta, az egyik férfi erotikus animációval rendelkezik, amely a felhúzás után automatikusan és folyamatosan működik. Analóg kijelzős, arab számos, szerkezet jelzett: OMEGA. 1912 körül. d:8cm, apró karcolások, kopások. Működik.