Bosznia-Hercegovina DN "Bosznia-Hercegovina Titkosszolgálati és Hírszerző Ügynöksége" névre szóló fém emlékplakett eredeti tokba rögzítve, tanúsítvánnyal (68x54mm) T:1- Bosnia and Herzegovina DN "Intelligence Security Agency of Bosnia and Herzegovina" commemorative plaque with name, fixed in original case, with certificate (68x54mm) C:AU
Csehszlovákia 1966. Prágai garas mintájára készült Al látogatói emlékérem (5db) T:1,-2 Czechoslovakia 1966. Al medallion modeled on the Prague mite (5pcs) C:AU,XF
Csehszlovákia 1979. "1944-1979 Szlovák nemzeti felkelés / Érmék és érmek múzeuma" ezüstözött fém emlékérem (38mm) T:2 (eredetileg PP) Czechoslovakia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" silvered metal commemorative coin (38mm) C:XF (originally PP)
Franciaország 1855. "Napoleon III Empereur / Palais de l'Industrie / Commence 10 Fev. 1853 Acheve Avril 1855 - Napoleon III Empereur A. Fould Magne Ministres Vte de Rouville dri. Arodin. Ricardo Bouissin Adm." kétoldalas Br emlékérem (20,79g/36mm) T:2 ph., patina / France 1855. "Napoleon III Empereur / Palais de l'Industrie / Commence 10 Fev. 1853 Acheve Avril 1855 - Napoleon III Empereur A. Fould...
Franciaország 1913. "Márkák és Különlegességek Nemzetközi Kiállítása - Párizs 1913" aranyozott fém emlékérem. Szign.: Massonnet (58mm) T:1-,2 ph. France 1913. "Exposition Internationale de Marques et Spécialités - Paris 1913" gilt metal medallion. Sign.: Massonnet (58mm) C:AU,XF edge error
Franciaország 1994. "A Francia Köztársaság Belügyi és Fejlesztési Minisztériuma - A területi felügyeleti osztály 50. évfordulója alkalmából" kétoldalas, ezüstözött, zománcozott Br emlékplakett eredeti tokban (120x70mm) T:1 France 1994. "French Republic, Ministry of Interior and Planning of the 50th anniversary of the territorial surveillance department" two-sided, silvered and enamelled Br plaque ...