16666. 410. Closed Online auction Books: Architecture, Art
2 000 HUF
0 HUF
Aktalbum. Az előszót írta: Féjja Sándor. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis javítással, kis sérüléssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert