800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Alkey H. Margulan: Kazaxskoe Narodnoe Prekladnoe Iskusstvo Tom 2.(Kazah népi iparművészet 2.) Alma-Ata, 1987., Izdatelstvo Fner. Orosz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kopott papír védőborítóban.