3 000 HUF
11
Die Votivkirche in Wien. Denkschrift des Baucomités veröffentlicht zur Feier der Einweihung am 24. April 1879. Verfaßt: Dr. Moritz Thausing. Wien, 1879., R. v. Waldheim. Német nyelven. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, sérült gerinccel.