800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Genthon, István: Rippl-Rónai. Die ungarische "Nabi." Bp., 1958, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban, modern professzionális átlátszó védőfóliában.