1 400 HUF
Kelemen Lajos: Művészettörténeti tanulmányok. I-II. köt. Bukarest, 1977-1982, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban.