5 000 HUF
Koltay Gábor, Riskó Géza: Szász Endre. Bp., 1983, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A címlapon Szász Endre (1926-2003) saját kezű tollrajzával és aláírásával!