1 200 HUF
Michel Seuphor: Abrakte Malerei. Von Kandinsky bis zur Gegenwart. München, 1962, Droemer Knaur. Német nyelven. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kissé sérült kartontokban.