800 HUF
Őhquist János: A finnek művészete - Ős időktől maig. Művészeti könyvtár. Bp., 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 243 p.+22 t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.