16636. 410. Closed Online auction Books: Architecture, Art
2 400 HUF
0 HUF
Tóth István: A magyar díszítés alapformái. Kolozsvár, 1939, Minerva. Első kiadás! Későbbi félvászon kötés, az eredeti sérült illusztrált papírborító bekötve, helyenként kissé foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : scanner