1 000 HUF
Velazquez. Des Meisters Gemälde in 146 Abbildungen. Mit einer biographischen einleitung von Walther Gensel. Stuttgart und Leipzig, 1905., Deutsche Verlags-Anstalt. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel.