Books: Architecture, Art Number of items: 191
2498685
16687
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Földes Lenke művészete. Harminckét szoborreprodukció. Földes Lenke (1896-1986) által dedikált! Bp., é.n., Hungária. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval, előzéklap és címlap foltos.
1 000 HUF
2509625
16688
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2510188
16689
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. Officina Képeskönyvek 29. Bp.,1941, Officina, 43+5 p.+32 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
1 000 HUF
2544608
16690
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Borvendég Béla: Architectura Quo Vadis. Építészet / elmélet 9. Bp., 2005, TERC, 307 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2550562
16691
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szidnai Lászlóné (szerk.): Magyar lószerszámok. Bp., 1971, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 71p. Megjelent 2000 példányban. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval.
1 000 HUF
2550375
16692
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A gyermek. Fényképezte: Erdődi Mihály. Bp.,(1943),Danubia, 40 t. Erdődi Mihály (1899-?) fotóművész, fotóriporter fekete-fehér fotóival. Kiadói papírkötés, két lap laza, egy lapon szakadással, pár hiányzó lappal.
1 000 HUF
2547361
16693
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Janó Ákos, Vorák József: Halasi csipke. Kiskunhalas, 1979, Halasi Csipkeház. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Dömötör Tekla: Magyar népszokások. Magyar Népművészet 6. Bp., 1972, Corvina. Számos színes és fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
1 000 HUF
2546116
16694
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Toncz Tibor: Hat hét Kínában. Budapest, 1956, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötésben, kissé sérült kötéssel.
1 000 HUF
2545205
16695
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák. Építészeti hagyományok. Bp., 1974., Corvina. Második kiadás. D. Kerekes Emőke rajzaival és Dobos Lajos fotóival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2508900
16696
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A rilai kolostor ikonjai. 14 t + kísérő tanulmány. Bp., 1970. Corvina
1 000 HUF
2523406
16697
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Csáki Róbert. Katalógus. Faludy Anikó előszavával. Hn., 1996., nyn. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Angol, német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1 200 HUF
2519988
16698
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 db művészeti kadvány: Szőnyi István: Kép. Megjegyzések a művészetről. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, lapok hullámosak. + Polónyi Péter: Emlékezések a gödöllői művésztelepre. Studia Comitatensia 10. Gödöllő, 1982, Helytörténeti Gyűjtemény. 26 p + 16 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035