Books: Architecture, Art Number of items: 191
2498830
16651
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Nátyi Róbert, Sinkó István (szerk.): Szabados Árpád. Szeged, 2020, Szabadtéri Játékok. 263p. Fekete-fehér és színes képekkel, Szabados Árpád (1944-2017) műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2547529
16652
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sík Csaba: A Vass-gyűjtemény / The Vass Collection. Bp., 1998, Art V Premier. 262p. Barcsay Jenő, Korniss Dezső, Bak Imre, Konok Tamás, Fajó János, Maurer Dóra, Kassák Lajos, Nádler István és mások műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
2 400 HUF
2547520
16653
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Molnos Péter: Scheiber Hugó. A magyar festészet mesterei. Bp., 2015, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Színes képekkel, Scheiber Hugó műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2 400 HUF
2458509
16654
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina,(Offset-ny.), hiányos (7db ofszet) Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, sérült.
1 600 HUF
2374294
16655
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 400 HUF
2524613
16656
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Várady József: Tiszáninnen református templomai. Debrecen, 1989, kn/nyn. Kiadói kartonált papírkötés.
2 400 HUF
2550140
16657
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), "Művészet", (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, enyhén viseletes állapotban, sérült gericcel.
2 400 HUF
2467726
16658
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gáll Ádám: Terrénum. Terrain. Szeifert Judit bevezető tanulmányával. H.n., 2009, EX-BB Kiadó. 131 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
2472494
16659
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
2433906
16660
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
2495220
16661
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A fordulat évei. 1947-1949. Politika, képzőművészet, építészet. Szerk.: Standeisky Éva, Kozák Gyula, Pataki Gábor, Rainer M. János. Bp., 1998., 1956-os Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2517743
16662
410
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035