F. Mihály Ida: Moholy-Nagy László kiállítása. Bp., 1975, Magyar Nemzeti Galéria. 24 p + 10 melléklet. Hiányos, 1 színes melléklet hiányzik. Kiadói papírborítóban
Borsos Béla: Régi magyar üvegművészet. Orlai Ágoston fotóival. Bp.,1965,Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. A fotós, Orlai Ágoston által dedikált példány.
Vadász Mihály: Témák az építésszervezés történeti fejlődéséről. Bp., 1957., Tankönyvkiadó, 493-507 p. A szerző, Vadász Mihály (1900-1967) neves építész által Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész részére dedikált példány.
A mű és alkotója. A magyar festészet és szobrászat írásban és képben. Pittori e scultori d'Ungheria. Szerk.: Csókássy István. Bp., 1933, Hornyánszky Viktor Rt. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Magyar és olasz nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
Voit Pál: Martin Wittwer, a győri karmelita templom építésze. (Adatok a dunai barokk építőiskola magyarországi kapcsolataihoz.) Különlenyomat. Bp., [1969], Akadémiai-ny., 187-225 p. Kiadói kissé foltos, kissé szakadt papírkötés.
Dr. A. Kronfelsd. Führer durch die Fürstlich Liechtensteinsche Gemäldegalerie in Wien. Wien, 1927., Kunstverlag Wolfrum. Német nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, az elülső borító felső sarkán hiánnyal.
1909 Bécsi szecessziós képzőművészeti kiállítás képes katalógusa. XXXIV: Aussellung der Vereinigung Bildender Küntsler Österreichs Secession - Wien. 120p. Nagyrészt képek