17077.
410. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
Gyakorlati gazdalexikon I. kötet. Szerk.: Mille Géza. Bp.,[1927],Sylvester-Nyomda, VII+1-587+5 p. + 18 t. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, hiányzó táblákkal.