17058.
410. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
Hensch Árpád: Mezőgazdasági Üzemtan. I-II. köt. I. kötet: Jószágberendezés- és kezeléstan. II. köt.: Mezőgazdasági becslés és előszámítástan. [Egybekötve.] Kassa, 1906, Vitéz A. Gazdasági Szakkönyvkereskedése, XIII+458+VIII+246 p. Harmadik és második kiadás. Egészvászon-kötés, kopott, foltos a borítóval.