Puskás József-Bohus Endre: A jövedelmező exportmarhahizlalás. Gyakorlati útmutató földmívesszövetkezetek tagjai részére különös tekintettel az újgazdákra. Bp., 1948, "Pátria". Kiadói papírkötés.
Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1958, Minerva. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói foltos,kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal,
Brillat-Savarin: Az ízlés fiziológiája.Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella fordítása. Bp., 1986., Múzsák. Reprint kiadás. (Bp., 1912, Singer és Wolfner.) Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
Hensch Árpád: Mezőgazdasági Üzemtan. I-II. köt. I. kötet: Jószágberendezés- és kezeléstan. II. köt.: Mezőgazdasági becslés és előszámítástan. [Egybekötve.] Kassa, 1906, Vitéz A. Gazdasági Szakkönyvkereskedése, XIII+458+VIII+246 p. Harmadik és második kiadás. Egészvászon-kötés, kopott, foltos a borítóval.
1910 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. IV. évf. 1910. Szerk.: csikmádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp., 1911, Pallas, IV+354 p.+ IV (közte 1. kihajtható táblázattal) t. Átkötött kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Dr. Laposa József: Villány. A magyar borvidékek ékessége. The Jewel of Hungarian Wine Regions. Bp., 1995, Magyar Borkereskedők Egyesülése. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db: Marion Grillprazer: Gi-diéta. Fogyás-örömmel. hn., én., Mérték kiadó.; Victoria Boutenko: A nyerskonyha legjobb receptjei. Lúgosítás a természetben. Bp., 2010., Bioenergetic.; Kelly Juli: 600 kalória és ami belefér. hn., én., Nádszál Könyvek. Kiadói papírkötés.