2 000 HUF
Az 1873. évi december 22-iki 188. ülésbol kiküldött 21-es bizottság naplója. Az Országgyűlési Gyorsiroda hivatalos feljegyzéseiből Szerk.: Nagy Iván. Bp., 1874., Magyar Királyi Államnyomda, 139+1 p. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.