5 000 HUF
Bonfini: Mátyás király. TÃz könyv a Magyar Történet-bÅ‘l. Ford.: Geréb László. A bevezetést, és a jegyzeteket Ãrta: Kardos Tibor. Monumenta Hungarica II. Bp., 1959., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 2100 példányban. Számozatlan példány.