5 000 HUF
Istvánffy Miklós: A magyarok történetéből. Ford.: Juhász László. A szöveget válogatta, a bevezetést és a jegyzeteket írta: Székely György. Monumenta Hungarica VI. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 2400 példányban. Számozatlan példány.