1 600 HUF
Küküllei János és a Névtelen Minorita krónikája. Ford.: Geréb László. Trencsényi-Waldapfel Imre bevezetőjével. Monumenta Hungarica IV. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 2750 példányban. Számozatlan példány.