11 000 HUF
Tolnai Világtörténelme I-XX. kötet. Szerk.: Dr. Ballagi Aladár. Bp., é.n. Tolnai Nyomdaiműintézet és Kiadóvállalat Rt. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítókkal és gerincekkel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.