Nicolai Hieronymi Gundlingii J.C. Jus naturae ac gentium: connexa ratione novaque methodo elaboratum et a praesumtis opinionibus aliisque ineptiis vacuum. Magdeburg, 1736. Renger. 528 p. Korabeli fél pergamen kötésben, enyhén sérült
1832 Reflexiones inclyti comitatus Nittriensis deputationis circa Operatum Juridicum et Codicem de Delictis atque Codicem Cambio-Mercantilem depromptae. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1832., Typ. Joannis Bapt. Jelinek, 26 p. Latin nyelven. Papírkötésben, kissé foltos.
1832 Reflexiones circa operatum in commercialibus excelsae regnicolaris deputationis per deputationem i. comitatus Nittriensis depromptae. Cum adnexae ejusdem inclyti comitatus derminatione. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1832., Typ. Joannis Bapt. Jelinek, 22 p. Latin nyelven. Papírkötésben, kissé foltos.
1832 Reflexiones inclyti comitatus Nittriensis deputationis circa opinionem exelsae regnicolaris deputationis in ecclesiasticis depromptae. Cum adnexae ejusdem inclyti comitatus derminatione. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1832., Typ. Joannis Bapt. Jelinek, 6 p. Latin nyelven. Papírkötésben, kissé foltos.
Dr. Márkus Rezső: Felsőbíróságaink elvi határozatai. A kir. curia és a kir. ítélőtáblák döntéseinek rendszeres gyűjteménye. VI. kötet. Tárgymutató, döntvények mutatója, névmutató, tartalommutató az I-V. kötethez. Bp., 1896, Grill Károly, (4)+376+(4) p. Aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincnél sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Kriminológiai és kriminalisztikai tanulmányok. IX. Szerk:: Gödöny József. Bp., 1972, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kopott papírkötés. Megjelent 1300 példányban.