2 800 HUF
Dr. Márkus Rezső: Felsőbíróságaink elvi határozatai. A kir. curia és a kir. ítélőtáblák döntéseinek rendszeres gyűjteménye. VI. kötet. Tárgymutató, döntvények mutatója, névmutató, tartalommutató az I-V. kötethez. Bp., 1896, Grill Károly, (4)+376+(4) p. Aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincnél sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.