5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Goethe's Hermann und Dorothea mit acht Bildern von Arthur Freiherr von Bamberg nach den Original-Oelgemälden in Lichtdruckt hergestellt. Mit Ornamentstücken von Adolf Schill. Berlin, 1888, G. Grote'sche. 8 egészoldalas képtáblával. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró táblával, 37x28 cm