17409. 410. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Erdős Renée: Versek. Erdős Renée összegyűjtött művei. Bp., [1931], Révai, 208 p. Aláírt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert