4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Fehér Ferenc: Az antinómiák költője. Dosztojevszkij és az individuum válsága. Bp., 1972, Magvető. 490 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval. A szerző, Fehér Ferenc (1933-1994) magyar filozófus, esztéta, műkritikus által Földes Anna (1930-2017) író, újságíró, kritikus, irodalomtörténész és férje, Mihályi Gábornak (1951-2017) irodalomtörténész részére dedikált példány.