1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Ford. és jellemző bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp., [1903], Athenaeum, 189 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.