11 000 HUF
Jókai Mór összes művei. Nemzeti kiadás. 10 kötet (XX., XXXI., L., LV., LVIII., LXII., LXIII., LXV., XCI., XCIII.) + Jókai Mór hátrahagyott művei. 4 kötet (I., II., VI., VII.). Bp., 1896-1912, Révai. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, változó állapotban, közte sérültek.