17421. 410. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Márai Sándor: Egy úr Velencéből. Farkas Ferenc operájának szövegkönyve. A Magyar Dráma Fóruma 6. Bp., 1991, Prológus Kft. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : scanner