17275. 410. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
May, Karl: Winettou der Rote Gentleman 1-2-3. Freiburg, Friedrich Ernst Fehlenfeld. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : nagy_andras