17390. 410. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Móricz Zsigmond: Szerelem. I. köt. Bp., 1913.,Nyugat. A borító Falus Elek munkája. Kiadó illusztrált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól.