3 000 HUF
18
Nagy Lajos: Farkas és bárány. Bp., 1948., Révai. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kettészakadt papír védőborítóval. A szerző, Nagy Lajos (1883-1954) Kossuth-díjas magyar író, publicista által Kolozsvári Grandpierre Emil (1907-1992) író, műfordító és kritikus részére dedikált példány.