17450. 410. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Nyugat 1909. I-II. köt. (1-12., 13-24. sz.). Bp., 1979-1980, Akadémiai Kiadó, 666+(2) p., 720+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés. A Nyugat folyóirat 1909-es évfolyamának reprint kiadása.
Photo of the item taken by : nagy_andras