17351. 410. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Szabó Dezső: A forradalmas Ady. Táltos Könyvtár 11. sz. Bp., 1919, A Táltos kiadása, 32 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
Photo of the item taken by : ra