1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Szántó György: Meléte. I-II. kötet (egybekötve). Bp., (1943), Révai, 568 p. + 418 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, sérült gerinccel. Számozott (148./150) példány!