3 000 HUF
Százszorszépek. Heine, Hafiz és Mirza Saffy dalaiból. Ford., bev. Berec Károly. Pest, 1858, Emich Gusztáv. Kiadói vaknyomásos, historizáló egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, aranyozott gerinccel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.