2 000 HUF
Szemelvények a magyar nemzeti lyra köréből. Szerk.: Dr. Zlinszky Aladár. Bp., 1904, Frankin-Társulat, 278 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kisebb ázás- és kopásnyomokkal, "Tiszteletpéldány tankönyvül való szives alkalmazás céljából" bélyegzővel.