1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Thurzó Gábor: Az árnyak völgyében. Regény. Bp.,[1942],Franklin, 165+3 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal. A szerző, Thurzó Gábor (1912-1979) háromszoros József Attila-díjas író, kritikus, műfordító, forgatókönyvíró által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.