6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Zelnik József: Negyven év után. Bp., 2012, MMA/Kairosz. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonát papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány. + Nomád nemzedék. Ifjuság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Szerk.: Bodor Ferenc. Bp., 1981, Népművelődési Intézet. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés jó állapotban. Kissé kopott kiadói papírtokban.