Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés. XV-XIX. század. Szerk.: Kolb Jenő. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint! Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és az szerentsés Bertrandus Lovagoknak Hiteles Szerelmes Története 7 képben, avagy: a csalfa Bertrandus Lovag Házassága s Miképpen Ejteték Tőrbe s küldeték el a Nemes Rajmondo Lovag a Szent Sírhoz és hogyan jöve vissza s Mula Ki. Grotesque Játék. Szerezte: - - jambusokra segítette Kelemen Viktor. Több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. "A címlapot Gara Ar...
Szentmihályi Szabó Péter: Édua és Kun László. A szerző által Dedikált példány. Bp.,1986, Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
Gáspár János: Fekete Anna és Fekete Katalin levelei. A Fekete István-i hagyatékból szerkesztette: Gáspár János. Ajka,2007,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
Burroughs, E. R.: Tarzan, a majomember. Bp., 1989, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó, 408 p. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.