Zelnik József: Negyven év után. Bp., 2012, MMA/Kairosz. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonát papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány. + Nomád nemzedék. Ifjuság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Szerk.: Bodor Ferenc. Bp., 1981, Népművelődési Intézet. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés j...
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky. Kiadói aranyozott foltos egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban, belül a gerincnél laza fűzés.
4 db Százszorszép könyv -Inger Johanna, A Ruthwen-gyerekek, Egy nyár története, Bátor kislány a Hanzély-utcában. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
Kaczavinszky Lajos: A Magyar Szemle emlék-albuma. 1888-1898. Hegedüs László rajzaival. Bp., 1898, Magyar Szemle. 1(díszcímlap)+4+305+3 p. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés, 272-289 között kijáró lapokkal.
Hans Behrmann-Horst Kliemenn-Hans Wündrich-Fr. Rudolf Weigl: Lexikon des Kaufmannes. Praktische Hochschule des geschäftlichen Erfolges. Wien-Leipzig,(1928), C. Barth-Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Feledy Gyula: Rajzok verssorokra. Miskolc, 1997, II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár és a Miskolci Galéria. DEDIKÁLT! Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Remekírók Képes Könyvtára 6 kötete: Vergilius Aeneise; Schiller költeményei; Heine: Dalok könyve; Gróf Zrínyi Miklós válogatott munkái; Homeros Odysseiája; Pázmány Péter válogatott munkái. Szerk.: Radó Antal. Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, változó állapotban, sérü...