17176.
410. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
2 000 HUF
2 db vasút témájú könyv: Hámori István: Vasúti motoros járművek. Vasúti szakkönyvtár 3. sz. Bp.,1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat.Kiadói egészvászon-kötés. + Szamkó Mihály: Járműves vasúti daruk. Bp., 1959, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Megjelent 530 példányban. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.