17175.
410. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
5 000 HUF
Boros Béla: Vasúti kocsi jellegrajzalbum. Magyar Államvasutak. Bp., 1975, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 285 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.