1 200 HUF
Handbuch für die Marienkinder im Kloster von der "Heimsuchung Mariä" bei den Salesianerinnen in Wien. Wien, 1879, Ludwig Mayer, 1 t. + 459+(3) p. Német nyelven. Aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel.