17135. 410. Closed Online auction Books: Social sciences
1 000 HUF
0 HUF
Collins F. Howard: Spencer Herbert Synthetikus Filozófiájának Kivonata. Pekár Károly dr. életrajzi bevezetésével. Budapest, 1903, Poltzer zsigmond Könyvkereskedése.Kopottas, kiadói, egészvászon kötésben.
Photo of the item taken by : nagy_andras