800 HUF
Szulhan-Szaba Orbeliani: Az új bölcsesség meséskönyve. Ford.: Honti Rezső. Bp., 1955., Új Magyar Könyvkiadó. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, volt könyvtári példány, a borítón kézzel írt címfelirattal.